Spotkanie dla firm i przedsiębiorców realizujących prace wykonawcze w ramach programu „Czyste Powietrze” odbędzie się 19 listopada br. w Krakowie. WFOŚiGW w Krakowie zaprasza do rozmowy o rozwiązaniach i możliwościach wspólnego działania na rzecz usprawnienia współpracy w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Z CAŁEJ MAŁOPOLSKI

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli podmiotów, które bezpośrednio zajmują się realizacją prac termomodernizacyjnych, instalacyjnych, remontowych i budowlanych – wykonawców inwestycji w ramach programu „Czyste Powietrze”. Liczymy na obecność reprezentacji wykonawców z całej Małopolski, szczególnie lokalnych firm, które posiadają praktyczne doświadczenia związane z wykonywaniem prac opartych na zaleceniach oraz wymogach programowych.

więcej informacji:

https://www.wfos.krakow.pl/spotkanie-z-wykonawcami-prac-w-programie-czyste-powietrze/